Tag: капітан

У капітана “Галичанки” день народження

Вже, напевно, традиційно свій день народження гандболістка «Галичанки» Тетяна Поляк зустрічає на зборах. Адже саме у липні щороку «Галичанка» розпочинає підготовку до нового сезону. А оскільки Тетяна ще зі шкільних років виступає за львів’янок, то вже давно звикла, що її дні народження проходять на зборах. Зате й «галичанки» знають, що на зборах обов’язково буде свято. Однак цьогорічний день народження (21-й за ліком) для Тетяни особливий, адже вперше вона святкуватиме його в статусі капітана «Галичанки» – а ця місія хоч й мегавідповідальна, але, погодьтеся, приємна.

Ми вже неодноразово розповідали про нашу Тетянку та її шлях у гандболі. Пригадаймо найголовніше.

Continue reading “У капітана “Галичанки” день народження”

Знайомтеся: новий капітан львівської «Галичанки»

Одна з найкращих гандболісток «Галичанки» Тетяна Поляк обрана капітаном львів’янок. Капітанську пов’язку Тетяна одягнула після Наталії Савчин, яка перебралася до румунської команди Gloria Bistrița.

Continue reading “Знайомтеся: новий капітан львівської «Галичанки»”

Екскапітан «Галичанки» вже у Румунії: інтерв’ю з-за кордону

Екскапітанка «Галичанки» Наталія Савчин, як ми вже повідомляли, після закінчення сезону перейшла до румунської команди Gloria Bistrița. Українська гандболістка вже у Румунії, поки знаходиться на самоізоляції та очікує результати тестування на COVID. Далі зможе зустрітися з новою командою, а також з президентом клубу і мерією міста.

У якому настрої перебуває Наталія, що очікує від нової команди, яку зарплатню отримуватиме, кого бачить наступним капітаном «Галичанки», що хоче сказати наостанок гравцям і вболівальникам та багато інших питань з’ясовувала наша журналістка.

Continue reading “Екскапітан «Галичанки» вже у Румунії: інтерв’ю з-за кордону”

Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița

Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița після завершення чемпіонату України.

Continue reading “Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița”

Капітан львівської “Галичанки” святкує день народження

18 січня 2018 року свій 22-й день народження відзначає капітан львівської “Галичанки”, гравчиня збірної команди України Наталія Савчин. Наталка – одна з найкращих гандболісток України, неодноразова чемпіонка України, володарка Кубків та Суперкубків України, учасниця найпрестижніших європейських змагань – як у лавах “Галичанки”, так і в складі національної збірної команди України.

Сьогодні Наталка – успішна спортсменка, але був момент, коли хотіла покинути гандбол. Отож, у свій день народження капітан львів’янок розповіла не тільки про святкові подарунки, але значно більше. І навіть зізналася, кому належить її серце

Continue reading “Капітан львівської “Галичанки” святкує день народження”