Tag: Мар’яна Маркевич

Львівська «Галичанка» вчетверте здобуває Кубок України з гандболу! 

Щойно у Броварах завершився «Фінал чотирьох» розіграшу Кубка України з гандболу 2020 року серед жіночих команд.

Continue reading “Львівська «Галичанка» вчетверте здобуває Кубок України з гандболу! “

Заміж— і в інший клуб? Чи навпаки? Гандболістка-чемпіонка привідкриває карти.

Поточний гандбольний сезон став чи не найуспішнішим для провідної гравчині львівської «Галичанки» Мар’яни Маркевич. Крім численних перемог у лавах чемпіонок, гандболістка отримала одразу дві пропозиції: руки і серця та переходу в інший клуб,  і сьогодні вперше розповість про це.

Continue reading “Заміж— і в інший клуб? Чи навпаки? Гандболістка-чемпіонка привідкриває карти.”

Мар’яні Маркевич – 21. У планах – гандбол, кохання та Олімпійські ігри

Сьогодні, 5 січня, у переддень Святвечора, гандболістці львівської «Галичанки» Мар’яні Маркевич виповнився 21 рік. Оскільки дівчина народилася незадовго до таких великих свят, їй дали друге ім’я – Марія. Уродинниця вважає себе щасливою людиною, бо зуміла чимало досягнути власною працею.

-Не можу стверджувати, що все, задумане мною, здійснилося, – ділиться з нами Мар’яна, –  однак одне з найосновніших бажань реалізовано: я закріпилась в основі «Галичанки», у складі якої вже чотири сезони поспіль стаю чемпіонкою України. Проте мрія кожного спортсмена – досягти максимальних вершин. Отож, я дуже хочу, щоб моя команда вп’яте довела Україні, що ми – найсильніші!  А також бажаю вдалих виступів у жіночих Єврокубках, в яких «Галичанка» постійно бере участь та останні два сезони є єдиним представником України у цих змаганнях. І найзаповітнішою моєю мрією є Олімпійські ігри.

Continue reading “Мар’яні Маркевич – 21. У планах – гандбол, кохання та Олімпійські ігри”