Tag: Марія Гладун

Віталій Андронов: «Завдання – максимальне: привезти Суперкубок до Львова»

Вже сьогодні, 2 вересня, львівська «Галичанка» боротиметься за Суперкубок України. Налаштування у команди чемпіонів – бойове, завдання – максимальне: привезти Суперкубок до Львова.

Нагадаємо, що перед Суперкубком «Галичанка» з’їздила до Польщі, аби протестувати готовність до нового сезону. Головний тренер Віталій Андронов розповів про польський досвід, ймовірний приїзд суперниць до Львова, склад «Галичанки» на Суперкубок України і, на жаль, про першу втрату у лавах команди.

Continue reading “Віталій Андронов: «Завдання – максимальне: привезти Суперкубок до Львова»”

Збірна України перемагає Швецію, однак путівку на чемпіонат світу не здобуває

Реванш зі сльозами на очах 
Збірна України перемогла збірну Швеції у матчі-відповіді плей-офф відбору на чемпіонат світу, але далі не пройшла. Матч відбувся 21 квітня у шведському Лунді. 

Continue reading “Збірна України перемагає Швецію, однак путівку на чемпіонат світу не здобуває”

Марія ГЛАДУН: «Ми винесли колосальний досвід»

Увага гандбольної спільноти України пильно прикута до львівської «Галичанки», а саме – до участі команди у Єврокубку. І це не дивно, адже на сьогодні «Галичанка» залишилася єдиним представником України у жіночих єврокубках і, нагадаємо, бореться за вихід до півфіналу турніру. У команді українських зірочок, безумовно, однією з найяскравіших є воротарка Марія Гладун. Вона тішить уболівальників не лише вродою, але й чудовою грою. Міс стабільність, міс надійність, галицька стіна, непробивна – як тільки не називають Марію вболівальники, висловлюючи захоплення її майстерністю. Сама ж Марія до себе максимально сувора, тому розповіла «СПОРТИВЦІ», що буває незадоволена своєю грою, а також поділилася планами на майбутнє. А ще ми дізналися, чи вільне серце красуні-гандболістки.

Continue reading “Марія ГЛАДУН: «Ми винесли колосальний досвід»”

Воротарка “Галичанки” працюватиме в Управлінні спорту Львова

Гандболістці «Галичанки» Марії Гладун довірили місце у команді Управління спорту Львівської міської ради.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив очільник Управління Антон Нікулін:

Continue reading “Воротарка “Галичанки” працюватиме в Управлінні спорту Львова”

«Галичанка» перемогла нідерландок на старті Єврокубка

Вчора, 10 вересня, львівська «Галичанка» на домашньому майданчику перемогла Морренгоф Янсен Дальфсен (Нідерланди) у першій грі першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації).

Continue reading “«Галичанка» перемогла нідерландок на старті Єврокубка”