«Галичанці» випав чи не найсильніший суперник з можливих у Європейському кубку 2020/21

21 жовт. 2020 |

Чемпіонки України проти чемпіонок Північної Македонії

Чемпіонки України проти чемпіонок Північної Македонії

 Як ми вже повідомляли, львівська “Галичанка” за результатами жеребкування у 3-му кваліфікаційному раунді Європейського кубка 2020/2021 зіграє з ZRK Kumanovo (Північна Македонія).

Для обох команд це будуть перші єврокубкові матчі у сезоні 2020/2021, адже вони як переможці національних чемпіонатів стартують одразу з 3-го раунду Єврокубка.

З кошика львів’янкам випала, напевно, чи не найсильніша команда з можливих, розповідає головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов:

 Гадаю, нам дістався один з найпотужніших суперників з цієї підгрупи і дуже незручний. Македонія – гандбольна країна, що має стару добру югославську школу, де грають до кінця і не один раз відігравали й по 10 м’ячів. Взагалі команди країн колишньої Югославії – сильні колективи, які здатні дати жорсткий бій, непоступливі, люблять провокувати і добре знають, як грати у гандбол. Та й останніми роками гандбол у Македонії ще більш розвинувся.

 Нас чекає дуже серйозне протистояння. З того, що ми вже встигли проаналізувати від вчора, коли дізналися результати жеребкування, можу сказати, що основний захист ZRK Kumanovo 6-0, у команді – потужні півсередні, які володіють хорошими кидками. Тому до єврокубкових матчів нам потрібно вийти на пік форми, щоб всі були здорові, у відмінному фізичному стані, бо команди югославської школи славляться відмінним фізичним станом, добре біжать і дуже жорсткі у захисті.

 Дві гри 3-го раунду заплановані на 14-15 та 21-22 листопада 2020 року. Однак сторони ведуть перемовини про остаточні місце і дати проведення ігор, тому можливі певні зміни. Додамо, що македонська команда прагне, щоб обидва матчі відбулися на їх території, натомість «Галичанка» пропонує зіграти у Львові.  

Віталій Андронов:

Македонська команда хоче, щоб ми дві гри зіграли у них, ми навпаки запрошуємо їх на два матчі до нас.  Зараз це питання вирішується.  Якщо ніхто не погодиться, будемо грати так, як у розкладі: першу гру вдома, другу на виїзді.

Хоча нам незручно, якщо другу гру ми гратимемо у них, бо, як я вже говорив, вихованці югославського гандболу дуже потужно грають вдома і неодноразово відігравали різницю у 10 і більше м’ячів.

Додамо, що ця новина викликала обговорення у соціальних мережах і вболівальники «Галичанки» висловили думку, що якщо матч-відповідь таки відбудеться у Північній Македонії, то у домашній грі львів’янкам краще забезпечити солідний гандикап, зважаючи на рівень команди-суперниці, у складі якої 4-и гравчині збірної.

Нагадаємо, що львівська команда залишилася єдиним представником України у жіночих єврокубках, після того з Єврокубка вибув миколаївський «Реал», поступившись в овертаймі у 2-му кваліфікаційному раунді.

Фото – Сергій Левицький, Федерація гандболу України