Європейська федерація гандболу опублікувала план можливого відновлення сезону

27 бер. 2020 |

Виконком Європейської федерації гандболу опублікував план потенційного відновлення сезону. Реалізація плану залежатиме від розвитку ситуації із епідемією коронавірусу, а також від рішень влади країн.

Виконком Європейської федерації гандболу опублікував план потенційного відновлення сезону. Реалізація плану залежатиме від розвитку ситуації із епідемією коронавірусу, а також від рішень влади країн.

Зміни також стосуються турнірів, де беруть участь жіноча та чоловіча збірні України. Згідно з проектом зміниться формат завершення відбору на жіноче Євро-2020, а також зміняться дати матчів 2-го раунду плей-офф європейського відбору на чоловічий чемпіонат світу-2021.

З усіма положення плану можна ознайомитись за на офіційній сторінці ЄГФ. В цьому ж матеріалі наводимо деякі основні моменти:

  • У квітні та травні жодні змагання під егідою ЄГФ проводитись не будуть.

  

  • Згідно плану виконкому ЄГФ, потенційно сезон може відновитись у червні. З 3-го червня по 5 липня можуть пройти кваліфікаційні раунди чоловічих та жіночих клубних турнірів, а також матчі національних збірних.

 

  • Матчі будуть гратись лише в тому випадку, якщо всі учасники матимуть безпечні умови для виступів;

 

  • Фінали чотирьох єврокубків та фінал Кубка ЄГФ серед чоловіків перенесені на альтернативні дати відповідно в серпні та вересні 2020 року.

 

Пункти нового календаря ЄГФ, що стосуються жіночої та чоловічої збірних України

  • Матчі 3-го, 4-го, 5-го та 6-го турів відбору на жіночого Євро-2020 будуть зіграні у форматі з’їзного турніру (всі матчі в одному місці). Турнір має пройти у проміжку між 1-м та 7-м червня. Нагадаємо збірна України у 3-6 турах відбору має зіграти проти Фарерських островів (двічі), а також проти Румунії а Польщі.

 

  • Матчі 2-го раунду європейського плей-офф відбору на ЧС-2021 пройдуть в проміжку між 29-м червня та 5-м липня. Перша гра у вівторок/середу, повторна гра у суботу/неділю. Нагадаємо, збірна України за путівку на ЧС гратиме проти збірної Німеччини. Раніше планувалось, що матчі пройдуть на початку червня.

 

Федерація гандболу України