Ангеліні Овчаренко – 18!

11 лип. 2020 |

Сьогодні, 11 липня, свій 18-й день народження святкує наша чарівна Ангеліна Овчаренко.

Сьогодні, 11 липня, свій 18-й день народження святкує наша чарівна Ангеліна Овчаренко.

Права півсередня вже другий сезон грає за «Галичанку», а розпочинала займатися гандболом у городенківській ДЮСШ. У цей вид спорту прийшла завдяки дідусеві, який, до речі, є відомим гандбольним тренером. 

«Дідусь ще з самого мого дитинства говорив усім, що я гратиму у гандбол, — сміється Ангеліна. Це вже було для мене визначено. Я народилася у Коломиї, але часто приїздила в Городенку, завжди бувала там влітку, бо мама звідти, і дідусь працює там тренером».

А дідусь нашої Ангеліни — відомий дитячий тренер Богдан Аліман. Саме він поступово й долучив онучку до гандболу, відтак вона вступила до Львівського училища фізичної культури, по закінченню якого потрапила до «Галичанки».

Я була дуже рада цьому, — згадує Ангеліна, бо це найкраща команда в українському чемпіонаті. Я хочу дорости до того, щоб стати однією з основних гравчинь «Галичанки», а потім, можливо, потрапити до хорошого європейського клубу.

Отож, бажаємо Ангеліні, щоб її мрії здійснилися. Також зичимо міцного здоров’я, щастя, радості від життя, безмежної енергії, натхнення та добробуту.