Боротьбу за Кубок України «Галичанка» продовжить в Ужгороді

6 лют. 2020 |

Вже цієї суботи, 8 лютого, стане відомо, хто з лідерок Кубка України пройде у наступний етап та продовжить боротьбу за гандбольний трофей.

Вже цієї суботи, 8 лютого, стане відомо, хто з лідерок Кубка України пройде у наступний етап та продовжить боротьбу за гандбольний трофей.

Нагадаємо, що жереб звів грандів українського гандболу вже на стадії ¼ фіналу.

У першому матчі, який відбувся 1 лютого 2020 року у Львові, «Галичанка» перемогла суперниць з різницею у 12 м’ячів – 30:18. Однак після звитяги львів’янки не розслабляються ні на мить, адже переможець ¼ визначиться за сумою двох матчів.

Як розповів тренер «Карпат» Віктор Чернов, ужгородські вовчиці (так називають гравчинь команди) налаштовані дати бій!

«Ми очікували, що результат у Львові буде щільнішим, не з таким розривом в рахунку.  

Далося взнаки, напевно, те, що майже місяць ми були без змагальної практики. Натомість «Галичанка» не мала такої тривалої перерви, адже у січні вони приймали тур Балтійської ліги. Відтак на матч ¼  Кубка України були краще підготовленими та зіграними».

 

Наталя Савчин, капітан львів’янок, також розповідає про максимальну налаштованість «Галичанки».

«Ми ще перед першою грою налаштувалися, що треба зробити максимально велику різницю м’ячів, оскільки гра-відповідь у них вдома, а там завжди тяжче грати. Попри рахунок на табло гра була напружена. І ми насправді трохи  переживали, бо це лише ¼ Кубка, і було би дуже погано програти. Через те ми максимально налаштовані й на другий матч».

Попри те, що гра відбудеться на виїзді, підтримку «Галичанка» матиме.  Вболівати за дівчат прийдуть військовослужбовці з третього батальйону 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України, який дислокується в Ужгороді.