Відзнаки для”Галичанки” від Львівської обласної ради

13 лип. 2021 |

Гандбольний клуб “Галичанка” відзначили у Львівській обласній раді. Грамоти отримали й тренери “Галичанки” як наставники найкращої команди України.

Гандбольний клуб “Галичанка” відзначили у Львівській обласній раді. Грамоти отримали й тренери “Галичанки” як наставники найкращої команди України.

«Вітаємо! Нині у Львівській обласній раді перемоги львівського спорту», – написала на своїй сторінці голова ЛОР Ірина Гримак. – … З цієї нагоди відзначаємо тренерів і керівників найкращих команд України та нагороджуємо грамотами Львівської обласної ради».

Відзнаки головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов та тренери Тетяна Штефан і Оксана Площинська отримали за те, що цьогоріч привели команду до чемпіонства у Суперлізі та здобуття Кубка України.

Віталій Андронов — головний тренер гандбольного клубу “Галичанка” Львів

Оксана Площинська — тренер воротарів ГК Галичанка

Крім наставників «Галичанки» нагородили також тренерів і керівників у інших видах спорту за аналогічні досягнення у сезоні 2020/2021 – перемоги у чемпіонаті та Кубку України:

– виконавчого директора ватерпольного клубу «Динамо» Львів Ігоря Зінкевича та тренерів команди Олексія Шведова та Юрія Сидоровича;

Ігор Зінкевич – виконавчий директор ватерпольного клубу “Динамо” Львів

Юрій Сидорович — тренер ватерпольного клубу “Динамо” Львів

– головного тренера волейбольного клубу «Барком-Кажани» Угіса Крастіньша та його помічника Владислава Лазарчука;

Владислав Лазарчук — помічник тренера волейбольного клубу Барком-Кажани (Львів)

Ірина — директор волейбольного клубу Барком-Кажани

– а також Віталія Надича – тренера гандбольного клубу «Львівська політехніка» (об’єднана команда університету та Львівського фахового коледжу спорту), який у 2021 році став переможцем чемпіонату України серед команд Вищої Ліги.

Віталій Надич – тренер гандбольного клубу «Львівська політехніка» 

Є такі види спорту, в яких Львівщина з року в рік доводить, що найкраща”, — підсумували в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.