Гандболістки “Галичанки” у складі збірної України зіграють на турнірі в Польщі

22 лист. 2019 |

Турнір проходитиме в Любліні (Польща) з 22 по 24 листопада.

Після триденних зборів у Конча-Заспі усі гравчині “Галичанки”, які перебували на них, були відібрані головним тренером й для участі у міжнародному турнірі. Це – воротарка Вікторія Салтанюк та польові гравці – Олександра Фурманець, Наталія Шипляк, Діана Дмитришин, Анастасія Мелекесцева і капітанка Наталія Савчин. 

Турнір проходитиме в Любліні (Польща) з 22 по 24 листопада.

Матчі національної збірної команди України

22 листопада. Україна – Білорусь

23 листопада. Польща – Україна

24 листопада. Україна – Литва
 
 
Перед вильотом до Польщі головний тренер Наталія Ляпіна розповіла сайту Федерації гандболу України про підготовку команди:

– Як ви бачите, до турніру в Польщі у нас готується практично нова команда. Але є шанс молодим дівчатам проявити себе. Тим більше, що буде три гри поспіль проти достатньо сильних команд. Я думаю, це гарна можливість для молоді потрапити до основного складу.

Більшість лідерів спочатку також були викликані на збори. Але я їх теж розумію: цього сезону вже було багато ігор, накопичились травми, які потрібно залікувати.

 
Додамо, що особливо цікавим на турнірі у Любліні очікується матч збірної України зі збірною Польщі. Польки також є суперницями України у відбірковому груповому турнірі за вихід на Євро-2020. Саме їм наприкінці вересня українки мінімально поступилися в одному із відбіркових матчів Євро-2020. Тож тепер підопічні Наталії Ляпіної мають чудову нагоду вчергове придивитися до суперниць, з якими їх ще раз зведе доля у відборі до Євро-2020, а саме 31 травня 2020 року.
Вболіваємо за нашу збірну!
 
 
 
 
 
ФОТО – ФГУ