Гандболістки “Галичанки” у складі збірної пройшли збір у Данії

30 лист. 2021 |

За яких умов Україна матиме шанс пробитись на Євро-2022, — розповів головний тренер жіночої збірної Віталій Андронов.
Українки завершили збори у Данії.
Тренувалися неповним складом: без Наталії Савчин, Ірини Стельмах, Тамари Смбатян, Лесі Смолінг (у всіх травми) та без Марії Гладун (воротарку не викликали, щоб протестувати й інших голкіперів).
Віталій Андронов:
На зборі напрацьовували взаємодії, бо у команді були нові гравчині (у порівнянні зі складом, що грав восени у відбіркових матчах на Євро-2022). Це Лілія Горільська та Аня Сторожук. Та займались відновленням наших зв’язок.
Збір пройшов корисно. Мали всі умови.
Добре, що зіграли з такою потужною командою як збірна Данії. Це топ-команда.
Українки зіграли з Данією, 4-им лауреатом Євро-2020, два контрольні матчі у різних містах: перший відбувся у Нюкобінг Морсі, а другий – у Фредеріксгавні (27-28 листопада).
Данія-Україна: 35:18 (17:9) та 35:20 (17:10).
Віталій Андронов:
Ми подивились, як організований гандбол у Данії: все дуже чітко, працює, як швейцарський годинник. Подивилися, в яких залах грають, як глядачі підтримують команду.
Збірна Данії дуже потужна, ми бачимо, як багато нам ще працювати, аби вийти на той рівень.
Дякуємо за гарний прийом, будемо вболівати за Данію на чемпіонаті світу (Іспанія, 2-19 грудня).
Було видно, що наші дівчата (прим.авт. – з «Галичанки») були виснажені після Єврокубку, так само й інші дівчата, які приїхали із своїх клубів, їм також було важкувато. Був дещо емоційний спад. Але я радий, що дівчата викладались, боролись і робили те, що можуть на даний час. Заодно побачили, що таке топ-команда і як вона грає.
Але підкреслю, головні ігри у нас у березні – продовження відбору на Євро-2022. І якщо наші всі гравчині відновляться, то, думаю, будуть шанси поборотись за вихід далі. Але це буде дуже складно, бо у нас кожна гравчиня на рахунку.
Серед 15 гравчинь збірної, які тренувалися у Данії, 10-ть  – з “Галичанки”: 7 чинних та 3 випускниці.
З чинних – Салтанюк Вікторія, Коновалова Марина, Поляк Тетяна, Маркевич Мар’яна, Прокоп’як Ірина, Дмитришин Діана, Мелекесцева Анастасія.
З випускниць: Глібко Ірина, Воловник Наталія, Стрюкова Наталія.
Головний тренер Віталій Андронов («Галичанка»), тренер воротарів Оксана Площинська («Галичанка»), тренер Ольга Передерій.