Зміни у складі «Галичанки»: без воротарки Марії Гладун та трьох польових гравців

12 лип. 2021 |

Сьогодні, 12 липня, львівська «Галичанка» вийшла з відпустки та розпочала тренування.
Головним коучем львів’янок й надалі залишатиметься Віталій Андронов, кандидатуру якого, нагадаємо, також мають затвердити на посаді тренера жіночої національної збірної України.

Президент «Галичанки» Роман Федишин вважає, що поєднання Віталієм Андроновим обов’язків головного тренера збірної з головним тренером “Галичанки” піде на користь усім, адже левову частку гравчинь збірної становлять “галичанки”.
Як розповів Віталій Андронов, у таборі львів’янок відбулися певні зміни: у цьому сезоні ми не побачимо воротарки Марії Гладун та польових гравців Ольги Василяки, Олександри Фурманець та Дарини Ляховенко.
 
 
Марія Гладун/Фото – Євген Кравс
 
Марія Гладун, яка є однією з найдосвідченіших гравчинь «Галичанки», планує продовжувати кар’єру у Німеччині. Вже невдовзі дівчина вирушить на збори-перегляд у Берлін до місцевої команди Füchse Berlin.

Ще досі не віриться, що їду на збори з іншою командою, — прокоментувала Марія, — я зараз десь на межі радості і сліз печалі, адже, з однієї сторони, невдовзі може здійснитися моя мрія, а з іншої, так сумно лишати «Галичанку», разом з якою я переживала найкращі моменти свого життя!

Ольга Василяка/ Фото – Федерація гандболу України
Ольга Василяка завершила ігрову кар’єру, аби спробувати свої сили на тренерському містку. Дівчина сподівається стати тренером з гандболу у Клубі Ігрових видів спорту у Львові.
Дарина Ляховенко / Фото – Федерація гандболу України
Дарина Ляховенко відтепер гратиме у Вищій лізі у команді «Львівська Політехніка».

 

Олександра Фурманець/Фото – Федерація гандболу України
 
А ось Олександра Фурманець невдовзі стане на весільний рушничок. Як розповіла гравчиня, власне з цим пов’язане завершення кар’єри у «Галичанці»:
 
Уся моя сім’я – у Києві, я дуже скучила за ними, оскільки не живу вдома з 15-ти років, адже спочатку грала за ужгородські «Карпати», потім за «Галичанку». Майбутній чоловік – також з Києва. Я зрозуміла, що не зможу жити у Львові далеко від батьків і коханого, тому зробила вибір на користь Києва.