Капітан «Галичанки»: «Ми не тікали – повернемось обов’язково!»

10 бер. 2022 |

Тетяна Поляк про про виїзд «Галичанки» до Чехії, благодійний матч на підтримку України та підготовку до півфіналу Єврокубка

Тетяна Поляк про про виїзд «Галичанки» до Чехії, благодійний матч на підтримку України та підготовку до півфіналу Єврокубка

Зараз ми знаходимося у Чехії, де нас прихистив клуб «Годонін», з яким ми змагалися в 1/32 Єврокубка. Безмежно вдячні супернику, який насправді виявився другом, та нашому президенту Роману Федишину, який організував переїзд.

Днями ми провели з командою «Годонін» товариський матч (Годонін – Галичанка 22:29 – прим.авт.). Грати було трошки важко, можливо, більше психологічно. Багато чого вдавалось в захисті, але були проблеми в нападі. Наш головний тренер Віталій Миколайович з нами на зв’язку, гра є в записі, і він її переглянув. Тож будемо надалі виправляти свої помилки і працювати. Сподіваємось, такі матчі будуть ще, адже завдяки цьому тримаємося у змагальному тонусі.

 На матчі були наші українськи банери, прапори, а вболівальники команди Годонін підтримували і їх, і нас.

 Для нас такі матчі є дуже важливими, бо це єдині контрольні матчі перед півфіналом Єврокубку.

 Про півфінал Єврокубка

У півфіналі граємо проти іспанської «Рокаси Гран Канарії. Іспанки є неодноразовими фіналістками Єврокубка – досвідчені і дуже сильні суперниці.

 Півфінальні матчі заплановані на 26 березня у місті Годонін та 2 квітня – в Іспанії, Гран-Канарія.

 Про виїзд до Чехії

 Чесно, я так не хотіла їхати (як і інші дівчата), але батьки наполягали, а тренери і керівництво клубу наголосили, що наш обов’язок зараз заявляти про Україну на весь світ.

 Наші сім’ї та близькі люди залишились в Україні, і ми за них дуже сильно хвилюємось. З великим болем переживаємо, що війна прийшла на нашу рідну Україну. Хочу звернутись до всього нашого народу, до наших захисників: «Ми пишаємось вами і молимось за вас ! Ми обов’язково переможемо! Сили нашому народу!»

 Хочу, щоб люди знали, що ми не тікали і повернемось обов’язково!

Міцно обіймаємо усіх. Любимо. Віримо