Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița

2 черв. 2020 |

Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița після завершення чемпіонату України.

Капітан Наталія Савчин перейде до румунської команди Gloria Bistrița після завершення чемпіонату України.

Наталія Савчин сьогодні є однією з найцінніших та найефективніших гравчинь чемпіонату України з гандболу, — йдеться на фейсбук-сторінці майбутнього клубу капітанки «Галичанки».

Надалі також цитуємо Gloria Bistrița.

“Наталія Савчин: «Я вибрала CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud, тому що тут я знайшла сильну команду з цінними гравцями. Я переглянула кілька матчів моєї нової команди і мені подобається не лише стиль гри, але й те, як вони борються на майданчику. Мені також імпонує, що вболівальники дуже підтримують свою команду на трибунах. Я люблю дружню атмосферу в клубі та довірливі стосунки між дівчатами та персоналом. Я хочу, щоб ми зуміли разом з командою досягти наших цілей як на національному рівні, так і в Європі».

Наталія дебютувала у дорослому гандболі у 2011 році. Вона є п’ятиразовою чемпіонкою України. Тричі вигравала Кубок України, чотири рази — Суперкубок України та раз Балтійську лігу, також здобула й бронзову медаль у Балтійській лізі.

У Кубку ЄГФ вона зіграла 14 ігор, в яких забила не менше 52 голів. Вона є дворазовою півфіналісткою Кубка Виклику (14 матчів — 23 голи). В чемпіонаті України забила понад 350 голів, лише в минулому сезоні забила 92 голи в 26 матчах.

Примітно, що у 2013 році Наталія Савчин виграла чемпіонат Європи між студентськими збірними та у 2016 році Кубок Турчина, ставши й срібним призером цього ж Кубку у 2018 році; срібна призерка міжнародного товариського турніру, який відбувся у 2017 році в Мелілья – Іспанія та 7-ма лауреатка Всесвітньої студентської універсіади (2015, Південна Корея).

У національній збірній України дебютувала у 2015 році.

Наталія вперше залишає «Галичанку», переходячи в іноземний клуб.

 Ласкаво просимо, Наталіє Савчин!», – йдеться на фейсбук-сторінці клубу.

P. S. Gloria Bistrița — бронзовий призер чемпіонату Румунії 2018/2019.