Перемога була дуже близько

8 січ. 2023 |

7 січня “Галичанка” зустічалася з командою з Любліна. Перший тайм повністю пройшов під диктовку львів’янок та закінчився з рахунком 16-12 на нашу користь.

7 січня “Галичанка” зустічалася з командою з Любліна. Перший тайм повністю пройшов під диктовку львів’янок та закінчився з рахунком 16-12 на нашу користь.

Добре у гру ввішла колега Вікторії Салтанюк ( червона картка на початку гри)-Марія Поляк. Швидки контратаки,сейви та хороша реалізація привели к доброму гандикапу для початку другого тайму.

Рзпочали другий тайм голом Тетяни Поляк,але Люблін не залишав своєї мети-наздогнати львів’янок в рахунку. В на 50-вй хвилині їм це вдалося. Потім три швидких голи від Любліну і “Галичанці” 

гості вже не дали шансу наблизитися до перемоги. Кінцевий рахунок на табло 25-28 на користь команди з Люліну.

Хороша гра,команда не віддала очки  без бою.

Коментар після матчу від Вікторії Салтанюк:

«Ми пропустили занадто багато голів до кінця. Ми не забили багато голів, але це також урок для нас, і я сподіваюся, що наступного разу він буде вдалим.

Я отримала червону картку після необдуманого рішення. Емоції також мали великий вплив. Це могло закінчитися травмою гравця гостей. Я не продумала це.

Це ще один урок для мене. Думаю, я могла би допомогти команді пізніше в грі. На жаль, цього не сталося».

Коментар після гри від Віталія Андронова:

«Безумовно, вболівальники задоволені грою. Я задоволений грою, але не результатом. Нам не вистачило досвіду, енергії та сил, але я вважаю, що вийшов хороший матч».

Статистика нашої команди:

Поляк Т.-9, Дмитришин-5,Козак-4,Маркевич-3,Дяченко-2,Прокоп’як та Мелекесцева по 1.

Кращою гравчинею в нашій команді було визнано Тетяну Поляк.