Перемога та валідольна нічия: про старт “Галичанки” у 2-му турі Балтійської ліги

18 січ. 2020 |

У Львові тривають матчі ІІ туру міжнародної  Балтійської ліги з гандболу серед жіночих команд. Нагадаємо, що  участь у турнірі беруть шість команд:

У Львові тривають матчі ІІ туру міжнародної  Балтійської ліги з гандболу серед жіночих команд. Нагадаємо, що  участь у турнірі беруть шість команд:

– «Галичанка» Львів – чемпіон України та володар Кубка і Суперкубка України, учасник Кубка ЄГФ 2019/20

– «Elge» Вільнюс (Литва) – чемпіон Балтійської ліги 2018/2019 та  чинний володар Кубка Литви;

– БНТУ-Бєлаз Мінськ – віцечемпіон Білорусі – учасник Кубка ЄГФ 2019/20

– «Городнічанка» Гродно – бронзовий призер чемпіонату Білорусі

– «CASCADA-HC» – Гарлява» – чемпіон Литви  

– Жальгіріс (Каунас, Литва) – клуб – учасник Єврокубка (Кубка Виклику) 2019/20  

 “Галичанка” з перемоги стартувала у ІІ-му турі, здолавши  “Городнічанку” (Гродно, Білорусь) з рахунком 29:24 (19:8) – матч відбувся 16 січня.

А ось другий матч, який “галичанки” зіграли 17 січня, з віцечемпіоном Білорусі – командою  БНТУ-Бєлаз Мінськ вийшов, як то кажуть, валідольним. Інакше, певно, й бути не могло, адже на майданчику зустрічалися основні предентентки на перемогу у Балтійській лізі.   

У складі гостей з Мінська – 7 гравців національної збірної, на чолі команди – олімпійський чемпіон Констянтин Шароваров. “Галичанки” розуміли – просто не буде, але вірили у свої сили та сподівалися на допомогу залу, адже на матчі зібралося чимало вболівальників львів’янок. 

Перший тайм залишився за Галичанкою – 13-12.

Під час другого тайму підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко двічі збільшували свою перевагу до 6-ти м’ячів ( 21:15 – 46-а хв. та 22:16 – 47-а хв.). Однак суперниці – віцечемпіонки Білорусі здаватися не збиралися, відтак їм вдалося встановити паритет – 24-24 (57-а хв).
За 1хв. 40 сек. до закінчення гри білоруські гандболістки вириваються вперед – 24-25. Зал завмирає . Однак, оговта вшись, вже за секунду зливається у єдиному крикові – “Галичанка – вперед”. І…. За 30 секунд до фінальної сирени “Галичанка” забиває 25-й гол та зрівнює рахунок  25:25.
 ВІДЕО того самого 25-го голу

Відео PLAYPRO.media

Цієї суботи та неділі відбудуться ще два матчі за участі Галичанки:

  • 18 січня (субота) о 16 год.

“Галичанка” – АСМЕ-Zalgiris (Каунас, Литва)

  • 19 січня (неділя) о 12 год.

“Галичанка” – “Elge” Вільнюс (Литва)

Вхід на матчі вільний.  

Підготувала Наталія Васьо

ФОТО – Євген КРАВС

БІЛЬШЕ ФОТО – ТУТ