Перша гра чвертьфіналу Кубка України – за “Галичанкою”

7 трав. 2021 |

Своє завдання “Галичанка” виконала. А от “Карпати” інтригу створити не зуміли. Принаймні у першій грі чвертьфіналу. Очікуємо суботнього матчу.

Своє завдання “Галичанка” виконала. А от “Карпати” інтригу створити не зуміли. Принаймні у першій грі чвертьфіналу. Очікуємо суботнього матчу.

Чвертьфінальні ігри жіночого Кубку України з гандболу між львівською “Галичанкою” та ужгородськими “Карпатами” вболівальники вже встигли охрестити навіть цікавішими за майбутні фінальні ігри .


По-перше, протистояння цих команд у попередні сезони завжди відрізнялося особливою заповзятістю та принциповістю, та й “Карпати” були єдиною командою, яка одного сезону таки зуміла відібрати Кубок України у “Галичанки” (у 2018 році).

(Нагадаємо, що львів’янки є 4-разовими переможницями Кубка України з 5-ти можливих (Кубок проводиться з 2016 року).

А, по-друге, у нещодавній зустрічі в межах 12-го туру чемпіонату України (Суперліга) “Галичанка” та ужгородські “Карпати” провели дуже гідний бій, який завершився мінімальною перемогою львів’янок — 27:26.

Відтак очікувалося, що й у Львові ужгородські вовчиці покажуть зубки.

Однак у першому матчі 1/4 Кубку України гості інтригу створити не зуміли: “Галичанка” впевнено перемогла на домашньому майданчику з різницею у 10 м’ячів — 31: 21 (19:10).

Голи:

Галичанка: Дяченко 2, Прокоп’як 5, Маркевич 6, Головко 4, Овчаренко 4, Козак 6, Поляк 4.

 Карпати: Байрак 5, Петрів 4, Шукаль 1, Макаренко 6, Олійник 1, Пилип’юк 1, Полєтаєва 3.

Завтра о 12 год відбудеться 2-га гра.

Покликання на пряму трансляцію — https://m.youtube.com/watch?v=QkEKjtWYkcc

Фото — Федерація гандболу України/Handball Federation of Ukraine