Поступаємося в гостях команді Eurobud JKS Jarosław

17 квіт. 2023 | Mecze

Eurobud JKS Jarosław в рамках 23-ї серії жіночої Суперліги PGNiG у своєму залі перемагає “Галичанку” з рахунком 29:25.

Eurobud JKS Jarosław в рамках 23-ї серії жіночої Суперліги PGNiG у своєму залі перемагає “Галичанку” з рахунком 29:25.

Матч розпочався з пенальті, яке реалізувала Олеся Дяченко. Господарки вперше відзначилися лише на 4-й хвилині матчу. Потім господарки вийшли вперед на 2 м’ячі (3:1) ,але львів’нкам вистачило хвилини, щоб не тільки компенсувати всю втрату, а й вийти вперед (Дмитришин, Мелекесцева, Дяченко – 3:4). 

Незважаючи на те, що обидві команди помилялися, гравчині львівської «Галичанки» краще себе проявили на початку матчу. Підопічні Віталія Андронова вели в рахунку до 19-ї хвилини, здебільшого на два м’ячі, чималу заслугу в цьому відіграла Діана Дмитришин. Господаркам вдалося вивести нічию, але кидки Коновалової та Мелекесцевої дозволили нашій команді знову вийти вперед (10:12). На перерву команди пішли з рахунком 13:14 на нашу користь.

Друга частина зустрічі, як і попередня, розпочалася з фолу, але в цьому випадку ярославчанки мали шанс забити чотирнадцятий гол. На табло після пенальті нічия. Далі хороший відрізок гри провели господарки і змогли вийти вперед на 4 м’ячі (21:17).  “Галичанці” довго не вдавалося забити 18-ий гол ( 44-а хвилина). Останні десять хвилин матчу були на рівних,але  господарки вже не втрачали переваги.Матч завершився з рахунком 29:25.

Статистика нашої команди:

Коновалова, Дмитришин по 5, Мелекесцева – 4, Дяченко – 3,Ткач,Мартинюк по 2, Маркевич,Прокоп’як,Слободян та Козак по 1.

Кращою гравчинею  в нашій команді визнано Діану Дмитришин.