Програли,але не без бою

15 січ. 2023 |

“Галичанка” не змогла відібрати очки у лідера жіночої  PGNIG Суперліги. Після 60 хвилин рівної боротьби MKS Załębie Lubin переміг 20:22.

“Галичанка” не змогла відібрати очки у лідера жіночої  PGNIG Суперліги. Після 60 хвилин рівної боротьби MKS Załębie Lubin переміг 20:22.

Позаду у «Галічанки» ще один складний поєдинок. У дванадцятій серії жіночої  PGNiG Суперліги чемпіонки України приймали в Марках багаторазових чемпіонок Польщі та чинних лідерів MKS Zagłębie Lubin.

У МКС одинадцять перемог.

У рівній боротьбі протягом усього матчу польська команда все ж таки виявилася сильніше.

«У нас дуже хороші відчуття від цього матчу. Ми грали проти чемпіона Польщі і вважаємо, що цей матч був дуже хорошим у нашому  виконанніі. Ми не робимо з програшу велику трагедію.

Ми тільки почали грати в польській Суперлізі, яка набагато вищого рівня, ніж українська. Це ще один досвід для нас, і, сподіваюся, ми будемо ставати все кращими і кращими в майбутніх іграх і змаганнях.

Жоден клуб не грає без помилок. Ми також робимо помилки, і нам також бракує концентрації. Те, що ми робимо, – це просто намагаємося їх усунути в наступних іграх», – прокоментувала матч Мар’яна Маркевич.

«Ми грали проти суперника, який на рівень вище нас, можливо, на два, але ми також показали свій характер і наш рівень, який постійно зростає. Ментально ми були налаштовані на хорошу конкуренцію і не хотіли відпускати цей матч,
тому що Заґлембє – сильний суперник, ми просто хотіли битися до кінця», – додала Олеся Дяченко.

Статистика нашої команди:

Маркевич-6,Коновалова-4,Поляк та Дмитришин по 2,Прокоп’як,Дяченко,Голінська ,Мелекесцева, Слободян, Козак по 1.

Найкращою гравчинею матчу у нашій команді була визнана Мар’яна Маркевич.