Стали відомі дати матчів чемпіонату та Кубку України

31 бер. 2021 |

Нарада на тему проведення чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги та Кубку України в умовах всесвітньої пандемії COVID-19 відбулась сьогодні у форматі онлайн-конференції, – повідомляє сайт Федерації гандболу України. Комітет ФГУ надіслав запрошення на нараду всім клубам Суперліги. 

Нарада на тему проведення чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги та Кубку України в умовах всесвітньої пандемії COVID-19 відбулась сьогодні у форматі онлайн-конференції, – повідомляє сайт Федерації гандболу України. Комітет ФГУ надіслав запрошення на нараду всім клубам Суперліги. 

Участь у заході взяв Комітет з організації та проведення змагань ФГУ та представники «Галичанки» (Роман Федишин, Віталій Андронов, Роман Бедрій), «Карпат» (Віктор Чернов, Олександр Вереш, Юрій Бухлак), «Реалу» (Віктор Гінкул), «Дніпрянки» (Михайло Милославський, Борис Милославський) та збірної Києва«Спартак-Київ» (Любов Федоренко). Не були представлені «ТНУ-ДЮСШ-21»та тренерський штаб збірної України.

Представники клубів поділились інформацією зі своїх міст щодо можливості проведення домашніх ігор офіційного сезону, а також щодо можливості виїздів своїх клубів на гостьові матчі. 

За результатами обговорення учасники затвердили розклад майбутніх турів чемпіонату Суперліги та вирішальних стадій Кубка України. Визначаючи терміни для матчів, команди та Комітет ФГУ враховували карантинну ситуації в країні, а також інтереси національної збірної, яка гратиме матчі плей-офф відбору на чемпіонат світу-2021 проти збірної Швеції (17 квітня у Києві та 21 квітня у Лунді).

 Нагадаємо, у жіночій Суперлізі зіграні всі матчі І стадії. За її результатами  команди були поділені дві групи. Група «А» гратиме за підсумкове 1-3 місця, група Б – за підсумкові 4-6 місця. Очки здобуті на І етапі зберігаються. ІІ етап стартує 7-го квітня. За пропозицією ГК «Дніпрянка» клуби розглянули і затвердили рішення про скасуванні ігор плей-офф за 3-4 місця!

Турнірна таблиця Суперліги після І етапу

 Календар Суперліги. ІІ етап

 Група «А» («Галичанка», «Карпати», «Реал») 

11 тур. 7-9 квітня. Матчі пройдуть у Миколаєві

12 тур. 28-30 квітня. Матчі пройдуть в Ужгороді

13 тур. 14-16 травня. Матчі пройдуть у Львові

(Якщо за підсумками ІІ етапу між 1-ю та 2-ю командами турнірної таблиці (група «А») різниця складатиме 7 очок або менше, то  буде призначена серія за золото до двох перемог).    

 Група «Б»(«Дніпрянка», Збірна Києва «Спартак-Київ», ТНУ-ДЮСШ-21)

11 тур. 14-16 квітня. Матчі пройдуть у Києві (господар – ТНУ-ДЮСШ-21)

12 тур. 28-30 квітня. Матчі пройдуть у Києві (господар – збірна Києва «Спартак-Київ»)

13 тур. 14-16 травня. Матчі пройдуть у Херсоні.

Дати Кубка України  (ФОТО – СЕРГІЙ ЛЕВИЦЬКИЙ/ФГУ)

    1/4 фіналу. Перший матч – 7-8 травня. Другий матч – 19-20 травня

Фінал чотирьох Кубка України. 4-5 червня

Нагадуємо, що жеребкуванням у 1/4 фіналу Кубка України були визначені такі пари:«Реал» (Миколаїв) – «Львівська Політехніка ЛФКС» (Львів), «ТНУ-ДЮСШ 21» (Київ)  – «ЗУНУ-Енерго» (Тернопіль), «Дніпрянка» (Херсон) – Збірна Києва «Спартак-Київ», «Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород)

Через нестабільну ситуацію в країні, що викликана пандемією, у календарі ігор можливі зміни. Учасники дійшли згоди щодо проведення нарад в онлайн режимі кожні два тижня.

ДЖЕРЕЛО: ФГУ

ФОТО – СЕРГІЙ ЛЕВИЦЬКИЙ/ФГУ