Суперкубок – у Запоріжжі, Єврокубок – у Львові: як стартуватиме змагальний сезон для «Галичанки»

11 серп. 2021 |

Головний тренер львівської «Галичанки» Віталій Андронов розповів про найближчі плани та старти своєї команди.

Головний тренер львівської «Галичанки» Віталій Андронов розповів про найближчі плани та старти своєї команди.

Про збори у Тячеві

Сьогодні  ми повернулися до Львова. Підготовку у Тячеві завершено. Прикро, що через хворобу не змогла поїхати з нами на збори Катерина Козак.

Зауважу, що наші новачки гарно працювали, було помітно, що їм важко, однак терпіли, старалися – отож є характер, і це головне. А щодо інших гравчинь «Галичанки» відчувається хороший прогрес: якщо тогорічний збір у Тячеві давався їм важко, то зараз все було значно легше – краще переносили навантаження, швидше відновлювалися.

Від усієї «Галичанки» хочемо подякувати за гостинне приймання директору спортивної арени Тячів – Євгенові Іштвановичу Ладані.  

Про Суперкубок України

За попередньою інформацією, 2 вересня у Запоріжжі ми змагатимемося з херсонською «Дніпрянкою» за Суперкубок України. Однак матимемо старт ще й цього місяця – контрольні матчі у Польщі, куди плануємо їхати з 18 по 22 серпня.

Про Єврокубок

Стартуємо у Єврокубку 16-17 жовтня матчами проти чеської команди «Ходонін». Приємною новиною для нас та уболівальників є те, що обидві гри відбудуться у Львові – у палаці спорту «Галичина».

Керівництво чеської команди пропонувало зіграти два матчі у них, ми ж у відповідь запропонували такі самі умови. Вони погодилися.

Звісно, ми раді цьому, і не лише тому, що гратимемо на домашній арені, а ще й з огляду на те, що зараз перетинати кордони дуже важко, і невідомо, якою буде ситуація з карантином  у жовтні.

Щодо аналізу сил суперника, скажу так, якщо команда виступає у Єврокубку, це вже свідчить про певний клас, тому легкої прогулянки у нас не буде, однак суперниці нам до снаги. Їх треба проходити!

Керівництво, як завжди, ставить нашим завданням перемогу у всіх матчах, у всіх турнірах, та й ми самі прагнемо цього, а наскільки впораємося – сезон покаже. Хочеться показати добру змістовну гру, пройти якомога далі, привезти якнайбільше закордонних команд до Львова, аби наші вболівальники бачили цікавий гандбол.

Про Балтійську лігу

У Балтійській лізі також збираємося змагатися, але поки не маємо точної інформації ні щодо інших учасників, ні щодо розкладу турніру.

Підготувала Наталія Васьо

Фото – Федерація гандболу України