Сьогодні «Галичанка» вирушає на Фарерські острови: цієї неділі – другий матч ¼ Єврокубка.

17 лют. 2022 |

Нагадаємо, перший не відбувся через відмову суперниць прибути до Львова.

Сьогодні, 17 лютого, «Галичанка» вирушає на Фарерські острови. Аби зіграти другий матч ¼ Єврокубка.

Нагадаємо, перший не відбувся через відмову суперниць прибути до Львова.

Дорога до Фарер – не з простих . В 21:25 – команда вилітає до Стамбулу, де її очікує 8 годин ночівлі в аеропорту. Відтак зранку – виліт до Копенгагену, знову 8 годин очікування в аеропорту, і аж тоді – переліт до місця призначення.

«Галичанка» вимушена добиратися аж до Фарерських островів, бо пропонувала супернику зіграти ДВА матчі у Копенгагені, але отримала відмову . Розповідає головний тренер Віталій Андронов:
Їдемо поки що на одну гру на Фарери. Запропонували супернику зіграти дві гри в Копенгагені, але отримали відповідь, що вони витратили дуже багато коштів і не можуть прилетіти. Тому ми погодилися на одну гру, планову, на Фарерських островах. А що з першою грою, яка мала відбутися у Львові, ще будемо вирішувати, і як воно буде, чесно кажучи, не зрозуміло.
Але якщо все будуть вирішувати лише з одного матчу, не бачу тут ніякого спортивного принципу!
Команда сприйняла це, сподіваюся, як і я – від цього ми стаємо лише по спортивному злішими і налаштовані на бій.
А що ж чекати від H71 власне на гандбольному майданчику? Продовжує Віталій Андронов:
Фарерський гандбол інший, незручний для нас. Подивилися їхні ігри, команда молода, але дуже грамотна. Знає, що робити у всіх ситуаціях (більшість, меншість), добре грає в нападі. Також гравчині є й індивідуально сильними. Команда дуже небезпечна, має бути цікаве протистояння. Гра прогнозується складною, ще й враховуючи важке добирання.
Фото — Євген КРАВС