Тренер львівської “Галичанки” готується очолити жіночу збірну України

30 трав. 2021 |

Президіум ФГУ ухвалив кандидатуру Віталія Андронова на посаду головного тренера жіночої збірної України.  Завершальне слово за Міністерством молоді та спорту України.

Президіум ФГУ ухвалив кандидатуру Віталія Андронова на посаду головного тренера жіночої збірної України.  Завершальне слово за Міністерством молоді та спорту України.

29 травня відбулось засідання Президіуму Федерації гандболу України.

Члени Президіуму заслухали звіт Конкурсної комісії ФГУ про розгляд заявки головного тренера ГК «Галичанка» Віталія Андронова, який відповідно до умов конкурсу подав свою кандидатуру на вакантну посаду головного тренера жіночої збірної України з гандболу.

За підсумками звіту та голосування членів Президії було одностайно ухвалено рішення про подання до Міністерства молоді та спорту України кандидатури Віталія Андронова на посаду головного тренера національної жіночої збірної України.

Віталій Андронов має багатий тренерський досвід: був головним керманичем чоловічої збірної України з гандболу та одних з найтитулованіших клубів України – чоловічого ZTR (Запоріжжя) та жіночого “Галичанка», який очолює сьогодні.
 
Довідково. Віталій Андронов народився 3 травня 1972 року у Києві. Грав у командах СКА Київ, «Будівельник», «Шахтар» Донецьк, потім – за кордоном і завершив ігрову кар’єру у «Портовику» (Южний), здобувши «золото» чемпіонату України. Майстер спорту міжнародного класу з гандболу. Бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу 1991 року в Афінах (у складі молодіжної збірної СРСР). П’ятиразовий чемпіон України. Десять років виступав за національну збірну України, був її капітаном. Фіналіст Кубка ЄГФ у складі донецького «Шахтаря». Учасник Ліги чемпіонів.
Після завершення ігрової кар’єри одразу перейшов на тренерський місток у клубі «Портовик», де відпрацював вісім років. У 2009-му році очолював молодіжну збірну України. З жовтня 2015 по лютий 2018 р. був головним тренером чоловічої збірної України. Відтак працював з львівською «Галичанкою» та ZTR (Запоріжжя). Сьогодні є головним тренером “Галичанки”, яку нещодавно привів  до її сьомого чемпіонства у Суперлізі.

ФОТО – ЄВГЕН КРАВС