“Галичанка” вітає: Василеві Козару – 57!

25 черв. 2020 |

Гандбольна спільнота Львівщини вітає з Днем народження відомого тренера, екснаставника львівської «Галичанки» ВАСИЛЯ КОЗАРА.

Гандбольна спільнота Львівщини вітає з Днем народження відомого тренера, екснаставника львівської «Галичанки» ВАСИЛЯ КОЗАРА.

Василь Миколайович упродовж багатьох років очолював відділення гандболу у Львівському училищі фізичної культури (сьогодні  – Львівський фаховий коледж спорту). Це його вихованки й стали тим славним складом «Галичанки», який вперше під його ж орудою здобув «золото» у жіночій Суперлізі й задав тон наступним поколінням гандболісток.

В одному з інтерв’ю президент «Галичанки»  та керманич Федерації гандболу Львівської області Роман Федишин зазначав:

Василь Козар зробив дуже багато для «Галичанки». Ми йому дуже вдячні. І особисто я долучився до «Галичанки», тому що повірив Василю Козару.  

Василь Козар очолював «Галичанку» з 2007 по 2015 рр, відтак – у 2018 – поч. 2019 рр. Під його керівництвом команда ставала чемпіоном України, двічі доходила до півфіналу Кубку Виклику та 3-го раунду Кубка ЄГФ, здобувала Кубки та Суперкубки України.

Також Василь Миколайович усі ці роки плідно працював на відділенні гандболу у ЛУФК, в якому й надалі виховував резерв для «Галичанки». Гандбольні команди ЛУФК кілька років поспіль ставали чемпіонами України серед дівчат.

У 2018 році був визнаний одним з найкращих дитячих тренерів Львова у межах програми «Дитячий тренер».

Василю Миколайовичу, дякуємо за Вашу самовіддану працю, за великий тренерський талант, за те, що примножили славу львівського гандболу в Україні.

Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо з міцним здоров’ям та з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, бо пишатися дійсно є чим! Многая літа!