“Галичанка” з трьома очками після важкого поєдинку проти команди “Старт”

16 лют. 2023 |

15 лютого команді EKS Start Elbląg не вдалося перемогти нашу команду у 14-ій серії польської Суперліги.

15 лютого команді EKS Start Elbląg не вдалося перемогти нашу команду у 14-ій серії польської Суперліги.

Три очки залишилися в Марках після перемоги 33:30, а Галичанка зміцнила свої позиції перед останнім поєдинком з Рухом. Різниця перед поєдинком між Галичанкою та  Start Elbląg становила лише три очки.  «Старт» ставив за мету зрівнятися за очками з «Галичанкою», тож мав перемагати. Перед ними стояло складне завдання. Українська команда знову продемонструвала характер. Вони чудово впоралися з тиском.

Протягом усього матчу не бракувало двохвилинних вилучень, червоних карток та пенальті . “Старт” покинув паркет переможеним, а львів’янки станцювали переможний танець. До кінця лютого у команди “Старт”  ще два поєдинки: з «Любліном» та «Любіном», лідерами топ-ліги PGNiG серед жінок, з якими їм не вдається виграти стільки, скільки могли б у львів’янок. Останній матч основного раунду “Галичанка” проведе в суботу. Ruch Chorzów, останній у таблиці, приїде до Марок.

Тетяна Поляк :

– У нас були важкі, складні матчі, але завдяки тим зусиллям, які ми докладаємо, ми сьогодні маємо перемогу. Тренерський штаб перед сезоном ставив перед нами мету потрапити в першу шістку, і ми її послідовно реалізовували. Ми знали від тренерів, що кожен матч буде боротьбою за кожен м’яч і кожен гол, так і було. Тепер ми щасливі, що потрапили в топ-6.

Статистика нашої команди:

Дмитришин, Маркевич по 7,Дяченко ,Слободян по 6, Мартинюк -5,Прокоп’як -2.

Кращою гравчинею у нашій команді визнана Діана Дмитришин.