“Галичанка” ще більше обганяє суперників у турнірній таблиці

30 квіт. 2021 |

Перше місце у Суперлізі львів’янки забезпечили собі ще на старті поточного, 12-го туру – https://cutt.ly/zbf4OeJ

Перевага львів’янок сягає вже 16-ти очок
 
На  матч проти ужгородських «Карпат», що відбувся 30 квітня на майданчику СК “Юність” в Ужгороді, «галичанки» виходили вже у статусі чемпіонок України.

Перше місце у Суперлізі львів’янки забезпечили собі ще на старті поточного, 12-го туру – https://cutt.ly/zbf4OeJ

Отож заключний матч передостаннього туру був вагомішим для господарок майданчику – ужгородських «Карпат», які ведуть затяту боротьбу за срібло з миколаївським “Реалом”

 
Принаймні нічия з «Галичанкою» принесла б їм 1 очко, яке у даній ситуації – на вагу золота. Адже на початку 12-го туру «Карпати» перебували на третій сходинці турнірної таблиці і лише перемога над «Реалом»  дозволила їм піднятися на другу сходинку з мінімальним відривом — 1 оч.
 
Тому  “Карпати” завзято кинулися у бій з чемпіонками зі Львова  і навіть певний час випереджали у першому таймі, проте перевагу не втримали. Перша половина зустрічі за “Галичанкою” —15:13 .
 
Боротьба у другому таймі також точилася на рівних. На останніх секундах матчу за рахунку 27:26  на користь галичанок «Карпати» були у нападі та мали чудову нагоду забити з виходу сам на сам, зрівнявши рахунок. Проте цей шанс ужгородки чи то з хвилювання, чи то з поспіху знівелювали. Відтак – чергова перемога «Галичанки».
 
Суперліга. Група «А».
Турнірне становище (після 24 ігор):
1.  Галичанка Львів – 45 очок
2. Карпати Ужгород – 29
3. Реал Миколаїв – 28
 
Нагадаємо, що завершальний тур прийматиме Львів – 14-16 травня . 
 
  Фото Валентина Пінчук