12 – 18 липня відзначається перший Міжнародний тиждень гандболу

13 лип. 2020 |

12 – 18 липня за ініціативою IHF відзначається Перший Міжнародний тиждень гандболу.

12 – 18 липня за ініціативою IHF відзначається Перший Міжнародний тиждень гандболу.

Привітання Президента Міжнародної Федерації гандболу Хассана Мустафи:

“Шановні гандбольні друзі,

Я щиро вітаю гандбольну сім`ю по всьому світу з першим в історії Міжнародним тижнем гандболу.

Де б ви не були незалежно від безпрецедентних глобальних обставин, у яких ми опинилися, нас об’єднує одне: наша любов та пристрасть до гандболу.

До створення Міжнародного тижня гандболу наш спорт не мав свого особистого дня святкування.

IHF хотів змінити це. Нашою початковою ідеєю було створення єдиного «Міжнародного дня гандболу», але, коли наші члени роблять так багато корисного по всьому світу, 24 годин було недостатньо для вшанування всієї їхньої роботи.

Таким чином, за рішенням XXXVII Конгресу IHF народився Міжнародний тиждень гандболу, і це буде сім днів, упродовж яких ми вшановуємо гандбол не лише курсами, повторами класичних матчів тощо, але і презентуємо новий логотипом, і новий бренд. У четвер, 16 липня, я привітаю вітаю всі Національні федерації на онлайн-зустрічі, щоб відзначити цей особливий тиждень.

Міжнародний тиждень гандболу почався в дуже особливий день – 12 липня. Цього дня була заснована Міжнародна федерація гандболу (IHF). Це відбулось в 1946 році в готелі Palace у Копенгагені, Данія, який приймав Установчий конгрес IHF.

Наше народження відобразило зростання популярності та глобальне поширення гандболу і з того часу IHF продовжує підтримувати це зростання. Сьогодні IHF складається з 209 національних Федерацій, що складають на шість континентальних Конфедерацій, у яких сотні тисяч людей займаються гандболом – грають, тренуються, займаються адміністративною роботою та виконують інші  пов`язані з цим ролі.

Однак у 2020 році напружена робота федерацій припинилася, оскільки весь світ переживає небачені та складні часи. Внаслідок спалаху COVID-19, який вплинув на всіх, у цьому році постраждала вся гандбольна сім’я.

Але саме зараз час показати усім, наскільки позитивний вплив має наш спорт. Настав час показати, як ми, як глобальна гандбольна спільнота, можемо проявити силу в єдності та зблизити всіх нас.

Міжнародний тиждень гандболу надає можливість зосередити увагу спортивного світу на нашій чудовій грі.

Від Пакистану до Австрії, від Бахрейну до Аргентини, від Словенії в Непалу, від Бразилії до Зімбабве, країни всього світу залучені у цей святковий тиждень, який завершиться оголошенням тих, хто піднявся на вершину нашого спорту – найкращих гандболістів та тренерів світу 2019 року.

Від імені всього IHF хочу сказати, що ми цінуємо всі ваші зусилля щодо просування нашого спорту, і ми дуже раді бачити та чути про вашу діяльність.

Я хотів би закінчитися, повторивши свої слова від початку цього року: гандбол завжди в наших серцях і думках”.

Д-р Хассан Мустафа, Президент Міжнародної федерації гандболу