«Галичанка» отримала спортивну зірку #SPORTSTAR_2020

7 paź 2020 |

Глянець та медіаресурс PLAYPRO.media провів нагородження найкращих у спортивній галузі. Львівську «Галичанку» визнали найкращою командою у номінації DREАM TEAM.

Галичанка Львів — чемпіонська стабільність”, — зазначили на сторінках журналу PLAYPRO. — “А стабільність, як відомо, ознака класу. Вже котрий сезон ця команда є найсильнішою в українському гандболі. “Галичанка” — поспіль шестиразовий чемпіон Суперліги, чотириразовий володар Кубка України, чотириразовий, незмінний володар Суперкубка України, також у різні сезони гандболістки команди виборювали звання MVP — найціннішого гравця Суперліги. Жодній іншій львівській команді в ігрових видах спорту такого ще не вдавалося.
Чималі здобутки має команда й на міжнародній арені: дворазовий чемпіон Балтійської ліги, півфіналіст Кубка виклику, кілька сезонів команда була єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках. Найкращі гандболістки команди постійно входять до складу збірних України різних вікових категорій — від дорослої до юнацьких, та захищають честь нашої країни на найпрестижніших європейських і світових чемпіонатах.
На нагородженні головний тренер команди Віталій Андронов подякував організаторам спортивної премії, а також своїй команді за працелюбність, професіоналізм та самовіддачу і додав:
Наступного року також сподіваємося на запрошення і нагороду.
Вдалий жарт тренера викликав добрий сміх та оплески. А після оплесків Віталій Андронов зазначив:
Дуже важливо, що для спортсменів влаштовують отакі події, відзначають і розповідають про них. Класно, що у нас з’явився такий медіаресурс, і приємно, що Управління спорту Львова підтримує усі його починання.