Ірині Прокоп’як – 17

11 cze 2020 |

Сьогодні, 11 червня, свій день народження святкує лінійна «Галичанки» Ірина Прокоп’як.

Сьогодні, 11 червня, свій день народження святкує лінійна «Галичанки» Ірина Прокоп’як.

Ірина у гандболі з 12-ти років, у зал дівчину привів її ж перший тренер Сергій Ткач. Вдосконалювати майстерність продовжила у Львівському училищі фізичної культури під орудою Василя Козара та Віталія Надича. У 10-му класі Ірину вже заявили за команду майстрів «Галичанка», отже у лавах львів’янок вона другий сезон. Разом з «Галичанкою» Ірина двічі ставала чемпіонкою України серед жіночих команд Суперліги, двічі володаркою Суперкубка України, здобула Кубок України та посіла перше місце у міжнародній Балтійській лізі. Була учасницею вже двох сезонів Єврокубка. Нагадаємо, що «Галичанка» єдина українська команда, яка у попередніх сезонах брала участь у жіночих гандбольних Єврокубках.

Крім того, нещодавно у складі команди КІВС-Політехніка-Львів Ірина Прокоп’як здобула сенсаційну перемогу у Вищій лізі. І неодноразово була чемпіонкою України серед дівчат у складі команди УФК.

Отож, у свої 17 років Ірина має чим пишатися!

Після закінчення кар’єри гравця мріє стати тренером, тому цьогоріч вступатиме до Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Іринко, хай усі твої мрії перетворяться у реальність. Бажаємо тобі завжди гарного настрою, невичерпної енергії та наснаги, величезного щастя, хороших друзів і, звичайно ж, здоров’я.