Бій лідерок турнірної таблиці завершився на користь «Галичанки»

7 gru 2021 |

Без травм, на жаль, не обійшлося
Лідер турнірної таблиці – львівська «Галичанка» приймала вдома другий номер – херсонську «Дніпрянку» (6-7 грудня, Львів).
«Дніпрянка» цього сезону дивувала не раз. Пам’ятаємо її перемоги над ужгородськими «Карпатами», миколаївським «Реалом».
 

Проте «Галичанка» херсонським піраньям поки не зубам. Загартовані матчами у Єврокубках та у лавах збірної України львівські гандболістки здобули дві впевнені перемоги: 36:23 (21:12) та 30:17 (14:11).
Розповідає капітан «Галичанки» Тетяна Поляк:
Перший матч видався вдалішим: все виходило у нападі та захисті. І тренер похвалив. Допускали певні похибки у захисті, але більш-менш картинка гри була класною – сподобалась і нам, і тренеру.
У другому матчі трішки була заруба: перший тайм завершився з рахунком 14:11. Не все вдавалось нам у захисті та інколи не могли забити у нападі. Але моменти теж були класні, доводили комбінації до правильного завершення, як тренер вчить.
У другому таймі грала більше молодь. Молодші дівчата вийшли, коли на табло була невелика різниця. Молодці! Не розгубилися, йшли вперед. І у захисті молодці. Були одним цілим, помагали одна одній. Можна відзначити й воротарів у цій грі. Молодь дуже добре проявила себе з таким серйозним суперником.
На жаль, трішки травмувалась Настя Мелекесцева. Вона вибила палець на руці. Однак зробила рентген, дякувати Богу, це не перелом.
Тепер готуємось до «Реалу». Виїжджаємо до Миколаєва у четвер.
Тиждень ще той видався – чотири потужні матчі: два з «Дніпрянкою», два з «Реалом». Однак, думаю, все буде добре.