Василь Козар: Хотів би, щоб «Галичанка» дійшла до фіналу Єврокубку

21 sty 2021 |

Головний тренер Вікторії-Берестьє Василь Козар після 1/8 фіналу Єврокубку розповів всеукраїнській газеті «Спортивка» і про свою команду, і про козирі «Галичанки»:

Головний тренер Вікторії-Берестьє Василь Козар після 1/8 фіналу Єврокубку розповів всеукраїнській газеті «Спортивка» і про свою команду, і про козирі «Галичанки»:

У «Галичанки» хороший склад: він більший, отож, й боєздатніший. В умовах пандемії це дуже добре, тому що є ротація. Хвороби, звичайно, будуть, будуть й певні труднощі, і для того потрібно мати оцей склад. Ми, на жаль, таким не могли похвалитися, я привіз лише 11 гравчинь. Однак ми не ставили ніяких особливих задач у Єврокубку. Заявилися на початку сезону, відтак відбулося багато подій, пов’язаних з коронавірусом, з ситуацією в Білорусі, тому я радий, що ми взагалі беремо участь. Команда у стані формування. У Косово ми попробували – у нас вийшло, ми пройшли до 1/8, хоча ігри були дуже важкими. У Львові склалося інакше, сьогодні «Галичанка»  боєздатніша – в умовах пандемії склад її найголовніший козир. Шкода, що не приїхали усі наші дівчата, у нас було ще троє хороших боєздатних гравчинь, вони б дуже знадобилися. Це і захисниця, і розігруюча. А так у мене грала одна розігруюча, яку я не міг поміняти. Впевнений, що ми могли перемогти у першому матчі, якби було ким замінювати гравців.  

Майже всіх галичанок я знаю ще з Львівського училища фізичної культури, де працював: я їх набирав, вчив, привів у великий гандбол. І от чого не вистачає мені сьогодні у моїй новій білоруській команді – це школа, яка є у «Галичанки»: ці діти вміють робити все, і з ними можна ставити і виконувати будь-які завдання, я їх готував на максимальному рівні – на рівень збірної. Гравці «Галичанки» молоді, у них хороший потенціал, кожна з них –  це боєць з великої літери. Я дуже радий за них, за їхні перемоги, і навіть хотів би, щоб йшли далі і дісталися фіналу.

 Наталія Васьо для всеукраїнської газети “Спортивка”

Світлина – Євген Кравс