Вітаємо з днем народження Анастасію Мелекесцеву

23 maj 2020 |

Сьогодні своє 22-річчя святкує лінійна «Галичанки» Анастасія Мелекесцева.

Сьогодні своє 22-річчя святкує лінійна «Галичанки» Анастасія Мелекесцева.

Дівчина приєдналася до команди цього сезону і у її лавах стала володаркою Суперкубка України та «золота» міжнародної Балтійської ліги.

Анастасія перейшла до «Галичанки» з ужгородських «Карпат», разом з якими встигла також завоювати чимало медалей. Та віримо, що найголовніші її здобутки ще попереду, чого й бажаємо.

Хочемо розповісти вам кілька цікавинок про нашу гандболістку.

Активною була з дитинства, чим тільки не займалася: танці народні і сучасні, малювання, квілінг, метання ядра, біг, стрибки у довжину. Однак нічого не западало їй до душі так, щоб захопити до останку. Поки у 5-му класі не познайомилася з гандболом. Та навіть попри любов до гандболу не думала, що затягне настільки серйозно, що стане професійною спортсменкою. Але, як бачимо, стала, і сьогодні є однією з найкращих гандболісток України.

Має цікаве хобі – черпати адреналін і активно жити. Тому, крім гандболу, плаває, їздить на велосипеді на довгі дистанції, стрибає з басейних вишок і мріє підібратися до захмарних висот: а саме стрибнути з парашутом, з мосту тощо.

Бажаємо нашій Анастасії, щоб життя вирувало й тішило новими пригодами та враженнями. Будь здоровою, сильною, енергійною, веселою, коханою і щасливою.

Твоя «Галичанка».