День народження Президента

18 cze 2021 |

Сьогодні, 18 червня, свій день народження святкує найголовніший гандболіст Львівщини – президент ГК “Галичанка” та голова Львівської обласної федерації гандболу Роман Федишин.

Сьогодні, 18 червня, свій день народження святкує найголовніший гандболіст Львівщини – президент ГК “Галичанка” та голова Львівської обласної федерації гандболу Роман Федишин.

Про ефективність розвитку ним гандболу на Львівщині промовисто свідчать досягнення «Галичанки».

 Вже котрий сезон ця команда є найсильнішою в українському гандболі.

 “Галичанка” — семиразовий поспіль чемпіон Суперліги, п’ятиразовий володар Кубка України, чотириразовий, незмінний володар Суперкубка України. Також у різні сезони гандболістки команди виборювали звання MVP — найціннішого гравця Суперліги. Жодній іншій львівській команді в ігрових видах спорту такого ще не вдавалося.

Чималі здобутки має команда й на міжнародній арені — дворазовий чемпіон Балтійської ліги, півфіналіст Кубка Виклику, кілька сезонів команда була єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках. Найкращі гандболістки команди постійно входять до складу збірних України різних вікових категорій — від дорослої до юнацьких, та захищають честь нашої країни на найпрестижніших європейських і світових чемпіонатах.  

Роман Федишин має досягнення не лише у царині гандболу.  Він  – один з найвідоміших українських підприємців. Власник одного з найбільших ринків сільськогосподарської продукції — «Шувар». Підприємство є лідером в Україні в організації управління ринку сільгосппродукції.

 Депутат Львівської міської ради кількох скликань.

Кавалер ордену  «За заслуги» III ступеня.

За свою діяльність  нагороджувався грамотами і дипломами міністрів, Золотою медаллю “Лідер національного бізнесу”, орденом Знак Пошани Міністерства АПК та іншими відзнаками.

“Вітаємо з днем народження мегакруту людину!, – написано на фейсбук-сторінці клубу ГК “Галичанка”. – Нехай ваш неоціненний досвід допомагає досягати відмінних результатів. Нехай партнери будуть надійними, а проєкти та ідеї – перспективними. Достатку вам і процвітання, здоров’я, сил і енергії, аби втілити все задумане! Ми любимо вас і дякуємо за все”.