День народження головного тренера «Галичанки» Віталія Андронова

4 maj 2021 |

3 травня свій день народження відсвяткував головний тренер “Галичанки” Віталій Андронов.

“Людина залізного характеру та волі. Приклад для усіх та тренер, яким ми пишаємося”, – зазначили у привітання на фейсбук-сторінці “Галичанки”. 
 
Віталій Андронов має багатий тренерський досвід, адже свого часу був головним керманичем чоловічої збірної України з гандболу  та одних з найтитулованіших клубів України – «Галичанка» (жін) та ZTR (Запоріжжя) (чол.)
 
Довідка. Віталій Андронов народився 3 травня 1972 року у Києві. Грав у командах СКА Київ, «Будівельник», «Шахтар» Донецьк, потім – за кордоном і завершив ігрову кар’єру у «Портовику» (Южний), здобувши «золото» чемпіонату України. Майстер спорту міжнародного класу з гандболу. Бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу 1991 року в Афінах (у складі молодіжної збірної СРСР). П’ятиразовий чемпіон України. Десять років виступав за національну збірну України, був її капітаном. Фіналіст Кубка ЄГФ у складі донецького «Шахтаря». Учасник Ліги чемпіонів.
Після завершення ігрової кар’єри одразу перейшов на тренерський місток у клубі «Портовик», де відпрацював вісім років. У 2009-му році очолював молодіжну збірну України. З жовтня 2015 по лютий 2018 р. був головним тренером чоловічої збірної України. Відтак працював з львівською «Галичанкою» та ZTR (Запоріжжя). Сьогодні веде Галичанку до її сьомого чемпіонства у Суперлізі.
 
 
“З днем народження, дорогий наш наставнику! Бажаємо міцного здоров’я та великих перемог, успіхів, любові та миру, добробуту та затишку Ви для всіх — приклад справедливості, мудрості, працьовитості та успішності. Для всього нашого колективу працювати із Вами — це радість та честь.
Вітаємо Вас із вашим святом та любимо!”