Львівська “Галичанка” вдруге стала чемпіоном Балтійської ліги!

14 mar 2020 |

Сьогодні, 14 березня,  львівська «Галичанка» стала чемпіоном міжнародної Балтійської ліги з гандболу сезону 2019/2020.

Сьогодні, 14 березня,  львівська «Галичанка» стала чемпіоном міжнародної Балтійської ліги з гандболу сезону 2019/2020.

П’ятиразовим поспіль чемпіонкам України домашнього чемпіонату вже замало, відтак цього сезону гандболістки «Галичанки» спробували свої сили й серед жіночих команд Балтійської ліги. Поміж суперниць українок були одні з найсильніших команд Литви та Білорусі: “Egle” Вільнюс (Литва) – чемпіон Балтійської ліги 2018/2019, володар Кубка Литви;  «БНТУ-Бєлаз Мінськ» – віцечемпіон Білорусі; «Гарлява» – чемпіон Литви;  «Городнічанка» – бронзовий призер чемпіонату Білорусі та  «Жальгіріс» (Литва).

 «Галичанка» стала єдиною командою, яка пройшла Балтійську лігу без жодної поразки: в активі львів’янок – 9 перемог та 1 нічия. Зокрема у поточному та завершальному турі, який проходив з 12 по 14 березня у литовській Гарляві,  підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко перемогли ГК «Гарляву» – 29:21 та «Egle»  Вільнюс – 29:23 та у центральному матчі туру  обіграли найголовнішого суперника у боротьбі за “золото” – БНТУ «Бєлаз»  Мінськ з рахунок 34:30.

Наші гандболістки вже не вперше підкорюють Балтійську лігу. Для “Галичанки” це 3-й сезон у цьому турнірі. Тут львів’янки здобували бронзу (2016/17) та золото (2017/18), минулий сезон пропустили, а у поточному знову вибороли нагороди найвищого ґатунку.

Чотири гравчині команди отримали індивідуальні відзнаки: 

Вікторію Салтанюк назвали найкращим воротарем; 

капітана Наталію Савчин – найкращою лівою півсередньою; 

Тетяну Поляк – найкращою правою півсередньою; 

 а Мар’яну Маркевич нагородили двічі – як найкращу розігруючу та найкориснішого гравця (MVP) Балтійської ліги.

Головне фото – Роман Породко

Підготувала Наталія Васьо