Перша перемога українок у кваліфікації на чемпіонат світу-2021

20 mar 2021 |

Сьогодні, 20 березня, наші гандболістки здолали збірну Люксембургу в межах кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу. Перша і дуже важлива перемога у скарбничці українських гандболісток .

У першому таймі в рахунку повели господарки 2:0.
Українки розпечатали ворота суперниць на 5-й хв. завдяки реалізації пенальті – 2:1.
Надалі на гол Люксембургу українки відповіли ще одним реалізованим семиметровим – 3:2 (7-а хв.).
 На 8-й хв. – паритет – 3:3, те саме на 10-й – 4:4. Власне, з радісного для господарок усе. Адже вже незабаром українки випереджали їх на чотири м’ячі – 4:8 (12-а хв.).
Щоправда, так просто здаватися люксембурки не збиралися: на 22-й хв. наблизилися до українок впритул – 9:10. Боротьба точилася на рівних, однак українкам вдавалося втримувати перевагу в 1-2 м’ячі.
На перерву команди відправилися з рахунком 12:14 на користь українок.
Пенальті у виконанні капітана “Галичанки” Тетяни Поляк
Перші 13-ть хвилин другого тайму українки утримували суперниць на відстані 3-4 м’ячів. Відтак помчали уперед. На 48-й хв. гри їхня перевага сягла вже 7-ми м‘ячів – 23:16.
Як не намагалися скоротити розрив опонентки українок, зробити цього їм не вдалося. Фінальна сирена зафіксувала перемогу наших дівчат з рахунком 28:21.
Як і у першому матчі найбільшою кількістю голів відзначилася співкапітан збірної України Леся Смолінг – 8.
По 5 закинутих м’ячів в Ірини Компанієць, Тетяни Поляк та Влади Бельмас. 3 м’ячі на рахунку Наталі Воловник, 2 – Наталії Савчин.
ВСІ ФОТО – Федерація гандболу України