Поступаємося у першому матчі фінального етапу команді Zagłębia Lubin

13 mar 2023 |

Так само, як і в основному раунді, у фінальному турі гандболістки «Заґлембіє Любін» перемагають нашу команду.

Так само, як і в основному раунді, у фінальному турі гандболістки «Заґлембіє Любін» перемагають нашу команду.

На відміну від домашнього поєдинку в місті Марки ,львів’янкам не вдалося доставити проблем у виїзному поєдинку чинним чемпіонкам Польщі. Далася взнаки відсутність двох лідерок команди – Тетяни Поляк та Діани Дмитришин. Натомість, цього разу лідерські якості проявили Софія Голінська та Анастасія Ткач. На двох  в результаті дівчата закинули 9 м’ячів,це хороший показник,враховуючи,що всі м’ячі забиті з дальньої відстані.

За більш рівної боротьби на початку зустрічі, на перерву команди пішли із впевненою перевагою господарок майданчику. Рахунок на табло показував 22:14.

У другому таймі матч вирівнявся, але переваги, створеної в першій половині зустрічі, господаркам вистачило , щоб спокійно контролювати хід подій на полі та ще більше збільшити перевагу. «Заглембіе» дуже добре грало в обороні та час від часу проводило результативні контратаки. За чверть години до завершення зустрічі перевага лідерів із Любіна зросла до десяти м’ячів – 29:19. 

Матч закінчився з рахунком 36:25 на користь господарок майданчику.

Післяматчевий коментар головного тренера команди “Галичанка” Віталія Андронова:

“Вітаю команду “Заглємбіє” з хорошою грою,з трьома здобутими очками. У нас молода команда,ми отримали хороший досвід,все добре,готуємося до майбутніх ігор”

Статистика нашої команди:

Ткач-5, Голінська,Мелекесцева та Маркевич по 4,Дяченко ,Козак ,Коновалова по 2, Прокоп’як та Мартинюк по 1.

Кращою гравчинею  у нашій команді визнано Софію Голінську.