Тренер «Дніпрянки» Борис Милославський: “Про золото чемпіонату питання вичерпане”

8 gru 2019 |

Кому  пророкує перемогу у гандбольній Суперлізі наставник херсоньких піраній

Кому  пророкує перемогу у гандбольній Суперлізі наставник херсоньких піраній

Як ми вже повідомляли львівська  «Галичанка» двічі здолала херсонську «Дніпрянку» з рахунком 37:16 та 30:22. Післяматчевий коментар тренера херсонської команди Бориса Милославського:

Хочу вибачитися перед нашими вболівальниками за те, що перша гра не вийшла. Дівчата дуже хотіли, але гра якось не пішла з самого початку: три штанги, семиметровий … все підламалось і команда трохи розгубилася.

Перед другим матчем я сказав в роздягальні, що від «Галичанки», яка сьогодні лідер і на голову сильніше за всіх в чемпіонаті, ми можемо пропустити  не більше 30 м’ячів – такий результат буде нормальний. Адже у першому матчі ми пропустили  37 м’ячів, і це при тому, що нам дуже допомогли молоді воротарки (2001-2002 р.н.). Вони грали, оскільки  у старшої воротарки Тетяни Кузеванової проблеми зі спиною. Вже у другому матчі воротарки зірок з неба не знімали, але картини не зіпсували, та й команда билася в захисті, за що я дуже вдячний їм. Ми програли 30-22, але це вже була гра і був бій.

Основна наша втрата – це лівий край – Христина Добровольська, яка, як виявилося, знаходиться в цікавому становищі (очікує дитину – прим.авт).  За два дні до туру вона сказала, що не зможе грати і озвучила причину. Це  – гравець національної збірної, сьогодні вона біжить швидше за всіх в чемпіонаті, швидшою була хіба що Готра з «Карпат». Це, звичайно, втрата.

Але радує що перспектива є і це дуже важливо. У складі «Дніпрянки» – молоді гравці, однак вони не губляться, б’ються з Галичанкою, отож у нас все буде добре.

Між «Дніпрянкою», «Карпатами» і «Реалом» буде розігруватися срібло і бронза. Звичайно, апетит у всіх на срібло, оскільки щодо золота питання знято і навіть не обговорюється.

ФОТО – РОМАН ПОРОДКО

Коментар записано та перекладено з https://www.youtube.com/channel/UCjHniBp3VHP38KKke2xE4Bw/featured