Тренер чемпіонок про нічию з «Реалом»

8 kwi 2021 |

Львівська “Галичанка” у стартовому матчі 2-го етапу Суперліги зіграла внічию з миколаївським “Реалом – 23:23 (11:14).

Львівська “Галичанка” у стартовому матчі 2-го етапу Суперліги зіграла внічию з миколаївським “Реалом – 23:23 (11:14).

Група А. 11-й тур

Миколаїв.  7 квітня

 «Реал» (Миколаїв) – «Галичанка» (Львів) –  23:23 (14:11)

Судді: Олена Победріна, Марина Дуплій.

Делегат ФГУ: Володимир Дзига.

Голи:

«Реал»: Владислава Слободян 7, Лілія Рябоконь 4, Дарія Каганець 4, Анастасія Дереклєєва 4, Христина Бабій 2,  Наталя Ситенька 2.

«Галичанка»:  Діана Дмитришин 7, Мар’яна Маркевич 6, Тетяна Поляк 4, Юлія Головко 3, Ольга Василяка, Олександра Фурманець 1, Ангеліна Овчаренко 1, Анастасія Мелекесцева 1.   

Фото – ГК “Реал”

Тренер чемпіонок Віталій Андронов прокоментував нічию з «Реалом»:

Важко коментувати не лише через результат, але й через якість гри. Хотілося б трохи більше у цьому матчі допомоги від наших воротарів. І бентежить задня лінія: якщо немає кидків, голів з задньої лінії, то дуже складно, у тому числі й передній лінії, яка залежить від задньої. Виводили на кидки і Таню Поляк, і були добрі позиції, все нормально робили, але не влучали. І дуже непогано зіграла воротарка «Реалу». Тому маємо такий результат.

Не без того, що десь в голові сиділо ще й те, що ми в українському чемпіонаті обігрували усі  команди з великим рахунком. А «Реал» затятий суперник, ось і вдруге показав зуби.

Команда ніяк не може оговтатися після Іспанії. Потрапили до психологічної ями і не можемо звідти вилізти, повернутися до належного психологічного стану.  Очікував, що буде подібне, однак  думав, ми швидше вийдемо з того. Поки що середній вік гравців команди такий, при якому вони не можуть досить швидко справлятися з негараздами. Нема ще й тої майстерності, яка б дозволяла вигравати ігри при різних психологічних станах.

Але гандбол – це гра, а команда – живий організм, тому все буває – і зльоти, і падіння. І як команда виходить із таких станів, свідчить про її характер, майстерність та все інше.

На кінець сезону вилазять усі наші болячки. Все ж таки важко було нам грати без замін,  багато травм…  Основі, звісно, треба давати перепочивати, але поки що рівносильного другого складу не маємо – і над цим також працюємо.

Однак завдяки саме таким іграм цікавіший, напевно, наш чемпіонат”.

Після стартового матчу 11-го туру “Реал” впритул наблизився до свого, певно, найпринциповішого на сьогодні суперника – ужгородських “Карпат”. А явним лідером продовжує залишатися “Галичанка”.

Суперліга. Група А (поточна турнірна таблиця)

   

І

Голи

Очки

1

 Галичанка 

 21 

 736:379 

39

2

 Карпати

20

629:533

27

3

 Реал

21

584:536

26

11-й тур триває і  нинішнього дня очікуємо протистояння “Реалу” і “Карпат”.

8 квітня. 19:00 – «Реал» – «Карпати»

А вже завтра – на арені знову “Галичанка”.

9 квітня. 14: 00 –  «Галичанка» – «Карпати»

Головне фото – Роман Шарий

“Галичанка” у соцмережах:

Facebook

Instagram