У Єврокубку “Галичанка” стартувала з перемоги: огляд матчу та відео найкращих моментів гри

16 paź 2021 |

У першому матчі з чеським ГК Годонін львівській “Галичанці” знадобилося 20-ть хвилин, аби розібрати суперника.

У першому матчі з чеським ГК Годонін львівській “Галичанці” знадобилося 20-ть хвилин, аби розібрати суперника.

Рахунок львів’янки могли відкрити  ще на початку 2-ої хвилини, однак не реалізували пенальті.  Зробили це на 3-й хвилині, з пенальті Діани Дмитришин: 0-1.

Годонін – на 7-й: 1-1.

На 12-й хв. Годонін, що був номінальним господарем матчу, вийшов уперед – 2:1.

Зрівняла Катерина Козак на 10-й хв.: 2-2.

А на 12-й хв. Мар’яна Маркевич вивела львів’янок вперед: 2-3. На 16-й хв. подвоїла перевагу: 2-4.

На 17-й хв. результативний кидок Годоніна: 3-4.
 
Однак до паритету справа не дійшла. На 20-й хв. львів’янки влучили двічі: спочатку Катерина Козак, відтак Анастасія Мелекесцева: 3-6.

Отож, суперника протестували, самі пристрілялися і впевнено помчали вперед. Перший тайм закінчили з комфортною перевагою: 5-11.

Перерва пішла на користь хіба львів’янкам. Повернувшись на майданчик, вони продовжили нарощувати перевагу й у підсумку перемогли з різницею в 11 голів: 11:22.

Годонін – Галичанка 11:22 (5:11)

Голи: Cygan 4, Kalinova 4, Krejcikova 2, Visnovska 1 – Шипляк 2, Маркевич 7, Мартинюк 1, Коновалова 3, Козак 4, Мелекесцева 3, Дмитришин 2. 

Підтримали “Галичанку” на цьому матчі відомі львівські спортсмени: паралімпійський чемпіон з фехтування Андрій Демчук з родиною, ватерполісти  “Динамо”, а ще – юний футболіст та зірка соцмереж Володимир Бобенчик, який є найвідомішим вболівальником української збірної з футболу.

Вже котрий сезон поспіль вболівала за “Галичанку” й 2-га Галицька бригада Національної гвардії України.

Вперше завітали на матч представники спортивно-патріотичного товариства “Шквал”. Вперше, але не востаннє. Сказали, так сподобалося, що приходитимуть ще.

Ціла делегація прибула з Городенки: тренери і юні гандболісти. Їм було за кого вболівати! Адже родом з Городенки сестри Поляк: капітанка “Галичанки” Тетяна  та воротарка Марія.

А яку атмосферу на матчі створили ультрас команди! Барабани і вигуки: “Ми львів’яни! Ми найсильніші” та “Га-ли- чан-ка” запалювали не лише галичанок, а й увесь зал. І після закінчення гри трибуни вибухнули оплесками. Неймовірний шквал емоцій. 

Але розслаблятися рано. Попереду – ще одим матч: 17 жовтня о 15:00.