У Суперлізі стає гаряче: «Галичанка» зміцнює лідерство, а південки влаштовують бійку (відео)

15 lis 2020 |

13-14 листопада у жіночій Суперлізі відгриміли баталії 5-го туру чемпіонату України з гандболу. До того ж цього разу таки дійсно відгриміли, адже не обійшлося навіть без бійки під час матчу.

13-14 листопада у жіночій Суперлізі відгриміли баталії 5-го туру чемпіонату України з гандболу. До того ж цього разу таки дійсно відгриміли, адже не обійшлося навіть без бійки під час матчу.

У столиці України ігри пройшли спокійно: лідер чемпіонату – львівська «Галичанка» прогнозовано двічі здолала одного з аутсайдерів Суперліги – «ТНУ ДЮСШ 21» (Київ): 49:11 та 49:13. Львів’янки чудово розім’ялися перед своїми основними матчами, адже, нагадаємо, вже цієї п’ятниці вони стартують у Єврокубку.

Віталій Андронов, головний тренер команди:

Два матчі ми виграли з великим рахунком. Найголовніше, що нам потрібна була ігрова практика і ми її отримали. Розглядали ці матчі як одні з підготовчих до Єврокубка. Розрив у рахунку хоч і дуже значний, але у київській команді молоді дівчата, які непогано рухалися, на додачу, вони азартні, тому вийшли досить  цікаві ігри для нашої практики.

А от у південному дербі – херсонська “Дніпрянка” проти миколаївського “Реалу” –  було вельми гаряче. Відео з 5-го туру вже розлетілося соцмережами, до того ж не лише українськими, а й іноземними – під назвою «Brutal women’s handball from the Ukrainian championship» .

У першій грі «Реал» обіграв свого давнього та принципового опонента – херсонську «Дніпрянку», до того ж на її майданчику. За рахунку 31:31 за 9 секунд до закінчення матчу Світлана Аксьонова забила переможний для «Реалу» 32-й гол. 

Зрозуміло, що на другий матч команди вийшли максимально заряджені, але навряд чи хтось очікував, що, крім спортивної боротьби, розпочнеться реальна. Цитуємо журналіста Ігоря Грачова – відомого гандбольного оглядача :

У другому матчі Дніпрянка – Реал (30:28) підсумковий рахунок відійшов на другий план.

Другий тайм ознаменувався масовою бійкою, вилученнями і синіми картками …

В кінці поєдинку емоції вляглися (і це хороший знак!), але тепер чекаємо вердикту і оцінки того, що сталося від Федерації гандболу України.

Підготувала Наталія Васьо