Чемпіонат України з гандболу, 9-й тур: без несподіванок не обійшлося

16 lut 2020 |

У львівської  «Галичанки»  – прогнозовані перемоги та неочікувані подарунки

У львівської  «Галичанки»  – прогнозовані перемоги та неочікувані подарунки

Добігає завершення перший етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019/20.

У передостанньому, дев’ятому, турі першого етапу львівська «Галичанка» на домашньому майданчику двічі розтрощила дебютанта цього сезону  ТНУ ДЮСШ 21 Київ – 36:20 та 37:12.

В інших іграх туру миколаївський «Реал» здолав одвічного опонента – херсонську «Дніпрянку», а ужгородські «Карпати» перемогли «Жіночу збірну команду Києва – Спартак».

9 тур:

«Галичанка» – «ТНУ ДЮСШ-21» –  36:20 та 37:12

«Реал» – «Дніпрянка –  28:24 та 31:25

«Жіноча збірна команда Києва – Спартак» – «Карпати» – 21:44 та 26:31

Додамо, що у звітному турі Суперліги попри прогнозовані перемоги «Галичанки», несподіванки для львів’ янок однак були. Щоправда, особистого характеру.  Після закінчення другого матчу військовослужбовці 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України, які вже не один сезон вболівають за «Галичанку», привітали гандболісток та тренерок. Нацгвардійці власноруч виготовили листівки у формі сердець та підписали: «Нацгвардійці вітають. З любов’ю від 2-ої Галицької бригади». Щоб зробити листівку більш особистою, додали фотографії «галичанок». Несподіваний і дуже приємний сюрприз забезпечив дівчатам настрій та натхнення для майбутніх перемог.

 

21-22 лютого відбудеться останній, 10-й тур, першого етапу, в межах якого зіграють «Галичанка» – «Карпати»; «ТНУ ДЮСШ-21» –  «Реал»; «Дніпрянка» –  «Жіноча збірна команда Києва – Спартак».

 «Галичанка» прийматиме своїх найголовніших суперниць вдома. Отож, запрошуємо львів’ян на найцікавіші матчі чемпіонату України! Вхід вільний. Час та місце ігор буде повідомлено невдовзі.  

Зауважимо, що результати матчів 10-го туру не змінять турнірного становища сьогоднішньої трійки команд-лідерів, отож, склад груп “А” та “Б” на другий етап вже відомий:

 Група “А” (1-3 місця): “Галичанка”, “Карпати”, “Реал”

 Група “Б” (4-6 місця): “Дніпрянка”, “ТНУ-ДЮСШ 21”, «Жіноча збірна команда Києва – Спартак».

Підготувала Наталія Васьо

Світлини – Роман Породко