“Галичанка” здобуває чергову перемогу у Суперлізі вже у статусі чемпіона

14 maj 2021 |

Отож, впевнена перемога “Галичанки” з рахунком 36:19 (16:10).

Гарна перемога “Галичанки”: забила навіть воротарка 
На старті фінального туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги зустрілися вже чемпіон поточного сезону — львівська “Галичанка” та миколаївський “Реал”. Матч відбувся 14 травня у Львові.
Напередодні туру львів’янки обіцяли залишитися осторонь “розбірок” за срібло між ужгородськими “Карпатами” та “Реалом”. Відтак, вже навіть маючи у кишені золоті медалі, львів’янки  боролися за перемогу й у сьогоднішньому матчі, аби не віддати очки Реалу. 

Отож, впевнена перемога “Галичанки” з рахунком 36:19 (16:10).

Голи:

Галичанка: Фурманець 6, Мелекесцева 5, Шипляк 5, Овчаренко 5, Козак 4, Головко 3, Дмитришин 2, Маркевич, Дяченко, Прокоп’як, Майкут, Поляк, Гладун — по 1.
Реал: Дереклєєва 4, Ситенька 4, Слободян 3, Каганець 3, Козлова, Шлюхтіна, Божко, Тримпол, Залецька — по 1.
 
У “Галичанки” голами відзначилася практично кожна гравчиня і навіть воротарка. Марія Гладун від своїх воріт зуміла поцілити у ворота суперника, на захист яких не встигла повернутися голкіпер Реалу (Реал грав у меншості і під час своєї атаки зняв воротаря, натомість вивів на поле додаткового гравця).
 
Завтра, 15 травня, відбудеться, мабуть, найінтригуючіший матч фінального туру, адже у ньому зійдуться претенденти на срібло: Реал vs Карпати. Початок о 16 год.
 

 
Фото Євген Кравс