“Позамежний відсоток надійності” – білоруське видання про воротарів “Галичанки”

19 sty 2021 |

Білоруська регіональна газета “Вечірній Брест” присвячує цікавий матеріал українсько-білоруському гандбольному протистоянню в 1/8 фіналу Єврокубка.

Треба сказати, в Україну брестянки вирушили в дуже усіченому форматі – всього дев’ять польових гандболісток, – зауважує автор статті. – З таким ростером провести два матчі за пару днів на найвищому рівні – дуже складне завдання. З ним наші дівчата справлялися, як могли. Видали цікавий перший тайм в суботу. Не надто вдалий його початок укупі з відмінною грою голкіпера суперниць змусило «вікторіанок» довгий час перебувати в ролі наздоганяючих. Але ближче до екватора тайму ситуація налагодилася, рахунок підрівнявся, а кінцівку цього відрізку брестянки й зовсім провели відмінно, відвоювавши вельми комфортну перевагу в 4 м’ячі при хорошій грі в обороні.
Від переваги вже можна було якось відштовхуватися, але в другому таймі сили основної обойми стали танути стрімко. Недоречно була й червона картка для нашого лідера Ірини Шинкарук – перебір з двохвилинними вилученнями урізав і без того коротку лавку. Проте, номінальні господарки пручалися аж до останньої десятихвилинки, утримуючи рахунок нічийним. Але після 51-ї хвилини «Вікторія-Берестьє» залишалася на «сухому пайку», в той час як львів’янки закинули шість м’ячів і забезпечили собі підсумкову перемогу.
У другому поєдинку у брестянок вдався, мабуть, лише стартовий відрізок зустрічі, після чого своє грізне слово узяли воротарі «Галичанки» Марія Гладун ( на фото) і Вікторія Салтанюк. Позамежний відсоток надійності – в середньому, 60% брестських кидків начисто парирувались войовничими львів’янками на останньому рубежі. Тут би урізноманітнити атаку, та тільки лавка у брестянок виявилася дуже короткою, не в приклад суперницям, у яких відзначилася майже вся команда. Та й фізичні кондиції давалися взнаки: все-таки дві гри поспіль з хорошими суперницями. Загалом, все було вирішено ще до перерви. І нав’язати навіть локальну боротьбу у наших дівчат не вийшло. У чвертьфінал вирушили українки.